O firmie

W dniach 4-7 czerwca 2019 r. zapraszamy na nasze stoisko na targach ITM-Subcontracting pawilon nr 7 stoisko 29B (Klaster Obróbki Metali z Białegostoku). Na stoisku przedstawimy nasze najnowsze obrabiarki CNC będące elementami systemu szkoleniowego EXPERT CNC-FMS oraz informacje dotyczące urządzeń pomiarowych do obrabiarek firmy TELA (Słowenia) i AMO (Austria).

Od drugiego kwartału 2019 r. wprowadzamy do naszej oferty pracowni EXPERT CNC stanowisko szkoleniowe dotyczące mocowań przedmiotów obrabianych we frezarkach konwencjonalnych i CNC. Planowane jest jego rozszerzenie o narzędzia skrawające, oprawki mocujące i przyrządy ustawcze do frezarek oraz narzędzia pomiarowe. Więcej informacji wkrótce. 

Prezentujemy w naszej siedzibie najnowszą, własnej konstrukcji i produkcji tokarkę szkoleniową CNC typu TOCK HTC-5000 z dwoma narzędziami napędzanymi. Obrabiarka zapewnia wykonywanie w jednym zamocowaniu obróbek tokarskich i frezarskich od czoła i pobocznicy wałka (TRANSMIT/TRACYL) w trzech układach współrzędnych G17, G18 i G19 z wykorzystaniem nakładki technologicznej ShopTurn (Sinumerik 828D V4.7). Najbliższa prezentacja targowa podczas MTP w Poznaniu 4-7.06.2019.

Uwaga: nowa informacja techniczna dotycząca doboru szyn pomiarowych LMK 3010E/F oraz taśm pomiarowych w profilach LMT 4010/4030 produkcji firmy AMO. Uwaga została umieszczona w kartach produktów LMK3010 oraz w następującym miejscu: kliknij tutaj.